Комунальне некомерційне підприємство «Хмельницький обласний серцево-судинний центр» Хмельницької обласної ради – головний заклад в області, який забезпечує надання високоспеціалізованої кардіологічної та кардіохірургічної допомоги пацієнтам із серцево-судинною патологією.
У квітні 2021 року запрацював новостворений реперфузійний центр (м.Хмельницький, вул.Володимирська, 85), де розміщене сучасне відділення інтервенційної кардіології, відділення інтенсивної терапії, амбулаторно-поліклінічне відділення з денним стаціонаром, кабінетами ультразвукової та функціональної діагностики.
Саме тут українці у критичному стані отримують безкоштовну допомогу при гострих захворюваннях серцево-судинної системи.
![](https://hossc.org/wp-content/uploads/2022/04/hossc_stat_2021-1024x992.jpg)
Відчуваєте недугу – зверніться до лікаря.
При симптомах гострого стану – негайно телефонуйте 103.
Зберігайте спокій. Бережіть себе і рідних.
З вірою в Збройні сили України. Разом ми подолаємо все!