Відгуки

Ви можете залишити відгук про серцево-судинний центр:

на цей e-mail прийде лист для підтвердження

Віта К.

Дякую всім за врятоване життя моєму чоловіку!!! Ми переселенці з Миколаївщині.

Попова Л.О.

Спасибо за работу оперативного пункта кардиопомощи беженцам. Сейчас это важно. Мирного неба!

Ірина Дрозіч

Щиро дякую лікарям, медичним сестрам, молодшому медичному персоналу відділення інвазивної кардіології та інтервенційної радіології № 1 Хмельницького обласного серцево-судинного центру за врятоване життя моєї бабусі! Спасибі за високий професіоналізм, чуйність, турботу, уважне ставлення. Особлива подяка лікарю-хірургу серцево-судинному Андрію Петровичу Шимківу та лікарю-анестезіологу Миколі Петровичу Шалавінському. Міцного вам здоров’я, щастя та земних гараздів!

Тетяна Іванівна

Величезна подяка хірургам Андрію Івановичу Кланці та Андрію Петровичу Шимківу, а також всім їхнім помічникам за проведену операцію. Довгих Вам літ!

Юлія

Низький уклін, всім лікарям від Бога, що врятували життя моїй мамі.

Євген

Хочу подякувати всьому персоналу центру за надання кваліфікованих послуг і особисто лікарю Заколодному О.М. за сумлінне виконання своїх обов’язків та ввічливе і людське ставлення.

Пасічник Т.П.

Величезна подяка Кланцу Андрію Івановичу за професіоналізм та людське ставлення!

Сергій Попов

Був на прийомі в поліклініці у новому корпусі. Враження чудові! За одну годину був у спеціаліста, зробили кардіограму і УЗД. Це дійсно рівень!

Яковенко Тетяна

Хоч зараз у поліклініці умови не найкращі, але персонал кваліфікований та відповідальний. Так тримати, молодці!

Кондор

Большое человеческое спасибо, что спасли жизнь моему отцу!

Пашинський О.П.

Андрій Іванович, дякую за врятоване життя Вам особисто і усій команді! Будьте здорові!

Ковальчук Анатолій

Обстежувався за направленням. Маю проблеми з серцем і судинами. Провели обстеження, УЗД, призначили адекватне лікування. Все на високому рівні. Особлива подяка Яцині Оксані Володимирівні, не даремно кажуть, що краще неї ніхто судини не дивиться. Всім велика подяка!

Ольга Михайлівна

Доброго дня! Потрапила у лікарню раптово, з інфарктом. Протягом години провели обстеження і операцію стентування. Лікарі кваліфіковані, персонал доброзичливий. Дякую за врятоване життя!

Вадім

Дякую за допомогу!