Андрій Кланца: “Ми приймаємо всіх і надаємо якісну медичну допомогу”

Щороку у Хмельницькому обласному серцево-судинному центрі стаціонарно лікується більше 3 тисяч пацієнтів, близько 40 тисяч пацієнтів отримують амбулаторно-поліклінічну допомогу. Проводиться 12 тисяч ультразвукових та 26 тисяч функціональних досліджень. Виконується більше 1 тисячі оперативних втручань на серці.

«Зараз спостерігається певне збільшення кількості пацієнтів – не лише з Хмельниччини, а й з інших регіонів України, де надання високоспеціалізованої кардіологічної та кардіохірургічної допомоги через війну наразі неможливе. Ми приймаємо всіх і надаємо якісну медичну допомогу, – зазначає директор КНП «ХОССЦ» Андрій Кланца, – Тільки разом ми зможемо пережити лихі часи, подолати ворожу навалу. Кожен на своєму місці, своєю невтомною працею, мужністю, самопожертвою робить внесок у спільну справу – відстоювання свободи і демократії, власного вибору і майбутного нашої країни».

Заклад працює у режимі 24/7. Цілодобово, в повному обсязі, надається невідкладна кардіологічна і кардіохірургічна допомога.

Амбулаторно-поліклінічний прийом, згідно з вимогами воєнного часу, проводиться 6 днів на тиждень (окрім неділі). Працюють кабінети ЕКГ, УЗД, функціональної діагностики, холтерівського моніторування.

‼️ Відчуваєте недугу – зверніться до лікаря.
‼️ При симптомах гострого стану – негайно телефонуйте 103.

💙💛 Зберігайте спокій. Бережіть себе і рідних.