Апарат “Cell Saver” дозволяє проводити оперативні втручання без донорської крові

Зазвичай, складні тривалі оперативні втручання супроводжуються втратою крові, яку пацієнту компенсують донорською.

Але трапляються випадки, коли пацієнт з тих чи інших причин відмовляється від донорської крові. Наприклад – з релігійних переконань, як от пацієнт відділення кардіохірургії В., який потребував операції на найбільшій судині організму – аорті.

Фахівці закладу дотримуються принципів пацієнтоорієнтованості, і у будь-яких випадках шукають найкращі шляхи лікування з урахуванням індивідуальних обставин.
У даному випадку кардіохірурги КНП «ХОССЦ» виконали життєвонеобхідне втручання із застосуванням кровозберігаючої методики, з використанням апарату «Cell Saver» (дозволяє з мінімальною крововтратою повернути власну очищену кров в організм, без застосування донорської крові).

Сучасне технічне оснащення, багаторічний досвід, тісна співпраця з передовими кардіохірургічними закладами, дозволяють фахівцям КНП «Хмельницький обласний серцево-судинний центр» виконувати сучасні реконструктивні втручаня на серці та магістральних судинах пацієнтам різного віку, незалежно від важкості хвороби та наявності супутніх захворювань.