Безперервний професійний розвиток – наше кредо

«Omnia fluunt, omnia mutantur» – казав давньогрецький філософ Геракліт, – «Все тече, все змінюється»…

Змінюються хвороби, діагностичні методики, підходи до лікування та профілактики. Змінюються методи обміну досвідом, навчання. Карантинні обмеження вносять свої корективи і, в даний час більша частина семінарів відбувається дистанційно.

24 лютого відбувся вебінар за підтримки Національного інституту серцево-судинної хірургії імeні М.М.Амосова  НАМН України «Сучасні проблеми та досягнення в діагностиці та лікуванні інфекційного ендокардиту». Спікери Лазоришинець В.В. (академік НАМН України, д.мед.н., професор), Крикунов О.А. (д.мед.н.), Колтунова Г.Б. (к.мед.н.), Руснак А.О., Бабочкіна А.Р. розповідали про проблему інфекційного ендокардиту, фактори ризику виникнення та заходи профілактики, особливості медикаментозного та хірургічного лікування.

26 лютого пройшов вебінар щодо проведення вакцинації від COVID-19 за участю головного державного санітарного лікаря України Віктора Ляшко та т.в.о. голови Національної служби здоров’я України Андрія Віленського. Під час вебінару розглянули такі питання, як Дорожня карта з проведення вакцинації від COVID-19 в Україні, етапи вакцинації, програма медичних гарантій та пакет вакцинації від COVID-19.

Спеціалісти серцево-судинного центру в повній мірі розуміють важливість безперервного навчання, тому є постійними учасниками таких заходів, переймаючи досвід передових фахівців галузі, підвищуючи професійний рівень, розповідаючи про власні напрацювання і здобутки.