Цей тиждень не став винятком в плані виїзної роботи обласних фахівців КНП «ХОССЦ»

Сьогодні, у м.Кам’янець-Подільський, спільно з колегами відділення інвазивної кардіології та інтервенційної радіології №2, працював серцево-судинний хірург, директор закладу Андрій КЛАНЦА. Провели 5 малоінвазивних оперативних втручань в умовах катетеризаційної лабораторії, консультували амбулаторних пацієнтів, перевіряли роботу раніше імплантованих кардіостимуляторів.

У відділенні інвазивної кардіології та інтервенційної радіології №3 (м.Нетішин) разом з колегами працювали серцево-судинний хірург Андрій ДАНИЛЮК та кардіолог Денис ЧЕРЕП. Прийняли та проконсультували більше 30 мешканців регіону, виконали 6 коронарографій (в т.ч. з аортографією та церебральною артеріографією).

У Хмельницькій області висококваліфікована кардіологічна та кардіохірургічна допомога доступна і максимально наближена до кожного мешканця. Це саме той результат, який очікувався від реформування галузі, що впроваджувався головним кардіохірургом області Андрієм КЛАНЦОЮ спільно з Департаментом охорони здоров’я ХОДА та за підтримки Хмельницької обласної ради.

Бережіть себе і Україну. Разом ми подолаємо все!