Відповідно до плану роботи КНП «ХОССЦ», з метою удосконалення лікувально-діагностичного процесу, усунення виявлених недоліків, поліпшення організації та якості надання медичної допомоги – для лікарів закладу була проведена патологоанатомічна конференція.
![](https://hossc.org/wp-content/uploads/2023/11/hossc_patanatom_konf_2023__1-1024x637.jpg)
Під головуванням директора КНП «Хмельницький обласний серцево-судинний центр» Андрія КЛАНЦИ, за участі заступника директора з медичної частини Тетяни ПОЛОНЧУК та завідувача відділу загальної патології КНП «Хмельницький обласний патологоанатомічний центр» Людмили КАЛЬМУЦЬКОЇ було розглянуто ряд складних клінічних випадків, проведено їх глибокий аналіз з використанням результатів патологоанатомічних досліджень – як об’єктивного критерію оцінки кінцевих результатів діяльності закладу.
Адже професія лікаря – це не тільки діагностувати та лікувати, це ще й аналізувати, рецензувати, робити правильні висновки, навчатися.
![](https://hossc.org/wp-content/uploads/2023/11/hossc_patanatom_konf_2023__2-621x1024.jpg)
![](https://hossc.org/wp-content/uploads/2023/11/hossc_patanatom_konf_2023__3-1024x539.jpg)