Дякуємо багатьом людям, завдяки яким ми вкотре мали можливість надати допомогу воїну ЗСУ повністю безкоштовно

Цього разу – 21-річному солдату з Миколаївської області, якому діагностували доброякісне новоутворення серця – міксому правого передсердя розміром 4 на 5 сантиметрів!

Дякуючи вам, заклад оснащений новітнім обладнанням, необхідними для втручання та післяопераційної терапії засобами, розхідними матеріалами, медикаментами – все це допомагає нам лікувати пацієнтів у найважчих станах за сучасними європейськими стандартами.

Депутатському корпусу та голові Хмельницької обласної ради Віолеті ЛАБАЗЮК, народним депутатам від Хмельниччини Сергію ЛАБАЗЮКУ та Миколі СТЕФАНЧУКУ – за системну потужну підтримку комунальних закладів, активну міжнародну співпрацю.

Людям доброї волі з багатьох країн світу: співробітникам UKSH Universitätsklinikum Schleswig-Holstein та Stiftung Mainzer Herz (Німеччина); August Mission та Globus Relief (США); San Cataldo-CNR Pisa, Fondazione Toscana Gabriele Monasterio per la Ricerca Medica e di Sanità Publica, Malve di Ucraina Associazione Ucraina a Verona, Movimento per i Bambini – MOBA, Fondazione Rosa Prestina та Monolith Italia Nord srl. (Італія); Turku University Hospital та Oulu University Hospital (Фінляндія); Kviten Association (Швейцарія); Minamino Cardiology Hospital, Hachioji Minamino Cardiac Rehabilitation Clinic та NewHeart Watanabe Hospital (Японія) та багатьом іншим друзям і колегам – за солідарність та гуманітарну допомогу.

Безумовно, дякуємо операційній бригаді (кардіохірурги Андрій КЛАНЦА та Валерій СУХАРЄВ, асистенти Ангеліна ГАВРІЛОВА та Богдан СМОЛІЙ, лікар-анестезіолог Юрій ГОРДЄЄВ, лікар-перфузіолог Руслана ГРИГОРУК, операційна м/с Ольга ДРАЧ, анестезіологічна м/с Вікторія ЛИСАК, молодша м/с Інна НІКОЛАЙЧУК), які виконали складне втручання на відкритому серці в умовах штучного кровообігу.

Пухлина була успішно видалена, пацієнт переведений у військовий госпіталь для подальшої терапії та реабілітації.

З вірою у Бога, ЗСУ та кожного із нас. Слава Україні! Слава цивілізованому світу!