Директор КНП “ХОССЦ” Андрій КЛАНЦА отримав диплом Почесного члена Асоціації інтервенційних кардіологів України

20-21 квітня відбувся ювілейний ХХ Київський курс з коронарних реваскуляризацій – традиційно головна подія в житті Асоціації інтервенційних кардіологів України.

Серед більш ніж 150 учасників, були і представники Хмельниччини: лікар-хірург серцево-судинний, директор КНП «ХОССЦ» Андрій КЛАНЦА, інтервенційний кардіолог, завідувач відділення інвазивної кардіології та інтервенційної радіології №1 Юлія САВІЦЬКА, лікар-хірург серцево-судинний Андрій ДАНИЛЮК, інтервенційний кардіолог Михайло ГЛАДІЙ.

Наша делегація взяла активну участь у заході, майстер-класах та наукових сесіях, представивши в тому числі дві доповіді: «Стратифікація ризику пацієнтів з гострими та хронічними коронарними синдромами: як приймати рішення?» та «Ураження стовбура (клінічний випадок)».

Подібні освітні конференції і курси сприяють розвитку інноваційних дослідницьких проектів, впровадженню нових технологій і методів надання високоспеціалізованої допомоги пацієнтам із серцево-судинними захворюваннями.

Примітно, що багаторічна професійна діяльність колег здобула визнання Асоціації. Так, «За персональний та значний внесок в розвиток та впровадження перкутанних технологій лікування в Україні», Андрій КЛАНЦА отримав диплом Почесного члена Асоціації інтервенційних кардіологів України, а Андрій ДАНИЛЮК та Михайло ГЛАДІЙ отримали членство в Асоціації.
💙 Вітаємо Андрія Івановича з почесною відзнакою, а колег – з приєднанням до спільноти кращих інтервенційних кардіологів України.
💛 Бажаємо подальших здобутків!