«ХРЕЩЕННЯ. СТАНОВЛЕННЯ. ПЕРЕМОГА». Під такою назвою у Хмельницькому університеті управління та права імені Леоніда Юзькова, за ініціативи Хмельницької обласної ради, вперше на теренах Хмельниччини відбулась міжрегіональна суспільно-наукова платформа, приурочена Дню Української Державності.
У заході взяли участь голова обласної ради Віолета ЛАБАЗЮК, її заступники Володимир ГОНЧАРУК, Валентин СОКОЛЮК та Тетяна ЗЕЛЕНКО, депутати обласної ради, голови та представники обласних рад сусідніх областей – Волинської, Тернопільської, Чернівецької; а також Хмельницький міський голова Олександр СИМЧИШИН, представники духовенства, військові, медики, освітяни, громадські діячі, волонтери, історики, науковці, правознавці та краєзнавці.
![](https://hossc.org/wp-content/uploads/2022/07/hossc_dud_2.jpg)
Історія, етапи державотворення, важкий шлях до незалежності, національна самоідентифікація, виклики сьогодення, погляд у майбутнє – таке широке коло питань було обговорено учасниками заходу у ході панельних дискусій.
![](https://hossc.org/wp-content/uploads/2022/07/hossc_dud_1.jpg)
![](https://hossc.org/wp-content/uploads/2022/07/hossc_dud_3.jpg)
Виступаючі зазначили, що саме сьогодні нашій державі потрібно акцентувати увагу на утвердженні державності у поєднанні з ключовими цінностями – національною ідеєю, мовою, релігією, національною безпекою і територією – тоді перемога над російським агресором буде здобута якнайшвидше.Участь у суспільно-науковій платформі взяв директор КНП «Хмельницький обласний серцево-судинний центр», доктор наук з державного управління, депутат Хмельницької обласної ради Андрій КЛАНЦА.
![](https://hossc.org/wp-content/uploads/2022/07/hossc_dud_4.jpg)
![](https://hossc.org/wp-content/uploads/2022/07/hossc_dud_5.jpg)
«За самовіддане служіння українському народові, активну громадянську позицію, участь у національному відродженні України, утвердження її незалежності, патріотизм, популяризацію українських духовних цінностей» Андрій Іванович був нагороджений грамотою Хмельницької обласної ради з пам’ятною відзнакою «День Української Державності 2022».
Щиро вітаємо та бажаємо міцного здоров’я, наснаги, подальних звершень на ниві охорони здоров’я та державотворення!