Директор КНП “ХОССЦ” Андрій КЛАНЦА представляв Україну на SCTS Annual Meeting 2024

17-19 березня у місті Ньюпорт (Уельс, Сполучене Королівство) відбулася щорічна зустріч Society for Cardiothoracic Surgery in Great Britain and Ireland (Товариства кардіоторакальної хірургії Великобританії та Ірландії) – SCTS Annual Meeting 2024.

Захід, який збирає фахівців з усієї Європи, пропонує можливість дослідити передові технології та методи оперування, дізнатися про останні розробки кардіоторакальної хірургії, долучитись до практичного навчання.

Україну на цій події представляли експерт МОЗ України за спеціальністю «Кардіологія. Хірургія серця та магістральних судин», керівник Центру кардіохірургічної допомоги медичної мережі «Добробут» (м.Київ), д.м.н. Олександр БАБЛЯК та головний кардіохірург Департаменту охорони здоров’я Хмельницької ОДА, директор КНП «Хмельницький обласний серцево-судинний центр», д.н. Андрій КЛАНЦА, який активно займається науково-практичною діяльністю, впровадженням новітніх діагностичних та лікувальних методик, а наш заклад орієнтований на європейські стандарти надання медичної допомоги.