16-17 квітня 2026 р. відбувся ХХІІІ Київський курс з коронарних реваскуляризацій – традиційно головна подія в житті Асоціації інтервенційних кардіологів України.

Активну участь у конференції взяли співробітники КНП «Хмельницький обласний серцево-судинний центр»: кардіохірург, директор КНП «ХОССЦ», д.н. Андрій КЛАНЦА (зокрема як модератор, та виступив з доповіддю «CHIP-інтервенція у «CHIP»-пацієнта»), завідувач відділення інвазивної кардіології та інтервенційної радіології №1, к.м.н. Юлія САВІЦЬКА (приєдналася до лав Асоціації, вітаємо!), завідувач ВІКІР №2, к.м.н. Дмитро ПЕТРУК (виступив з доповіддю «Катлаб ближче до пацієнта. Розвиток інтервенційної кардіології у м.Кам’янець-Подільський»), інтервенційні кардіологи Олександр НОВІКОВ та Андрій ШИМКІВ, лікар-кардіолог Сафіє СОФУ, лікар-інтерн Марина ЗДАНЕВИЧ.


Дводенна програма курсу містила доповіді провідних експертів, трансляції з катетеризаційних лабораторій, майстер-класи, наукові засідання, обговорення та фінальні дискусії широкого спектра актуальних питань діагностики та лікування коронарної хвороби.
Дякуємо організаторам цього провідного науково-практичного форуму.
Дякуємо Збройним силам України, які дають нам можливість рухатись вперед!






