Фахівці закладу взяли учать у «VІ Львівському ендоваскулярному курсі»

8-9 грудня у м.Львів відбувся «VІ ЛЬВІВСЬКИЙ ЕНДОВАСКУЛЯРНИЙ КУРС», який зібрав провідних українських та закордонних фахівців з інтервенційної кардіології, анестезіології, хірургії серця та магістральних судин, ультразвукової діагностики, радіології, фізичної реабілітації, загальної практики.

Протягом двох днів учасники мали можливість ознайомитись з новітніми досягненнями інтервенційної кардіології, сучасними підходами до лікування пацієнтів із захворюваннями серця та судин. Взяти участь у наукових дискусіях, практичному розборі клінічних випадків, прямих включеннях з операційних, майстер-класах.

Активну участь у заході взяли наші співробітники: кардіохірург, директор КНП «ХОССЦ» Андрій КЛАНЦА, завідувач відділення інвазивної кардіології та інтервенційної радіології Юлія САВІЦЬКА, серцево-судинний хірург Андрій ШИМКІВ, інтервенційні кардіологи Михайло ГЛАДІЙ та Володимир НОВОСАД, лікарі-стажисти інтервенційні Андрій БАЖАН та Роман ПРИЛЕПА, лікар-інтерн Сафіє СОФУ.

У своїй щоденній професійній діяльності ми дотримуємось принципів безперервного розвитку. Подібні науково-практичні конференції сприяють впровадженню нових технологій і методів надання медичної допомоги.

Дякуємо Захисникам, які надають нам цю можливість. Слава Україні і разом до Перемоги!