Фахова школа «Аналіз ЕКГ в клінічних випадках» відбулася на базі КНП «ХОССЦ»

Фахова школа «Аналіз ЕКГ в клінічних випадках» відбулася на базі КНП «Хмельницький обласний серцево-судинний центр». Захід, проведений спільно з ВНМУ ім. М.І. Пирогова зібрав кардіологів з м.Хмельницького та області.

Тематика фахової школи передбачала всебічний аналіз електрокардіограми в комплексній діагностиці серцево-судинних захворювань, гострих станів, особливості ЕКГ у працієнтів з імплантованими електрокардіостимуляторами, тощо. Особлива увага була приділена аналізу ЕКГ при гострому коронарному синдромі, інфаркті міокарда, тахікардіях, порушеннях ритму, провідності.

Спікери (директор КНП «ХОССЦ», кардіохірург, доктор наук Андрій КЛАНЦА, завідувач амбулаторно-поліклінічного відділення, к.м.н., доцент Наталія ЩЕПІНА, завідувач відділення інвазивної кардіології та інтервенційної радіології №1, к.м.н., доцент Юлія САВІЦЬКА), маючи значний практичний досвід та власні напрацювання – теоретичні матеріали закріплювали цікавими клінічними та діагностичними випадками.

Як зазначила співорганізатор Наталія ЩЕПІНА: «Ефективна терапія грунтується передусім на якісній та всебічній діагностиці. Ми стоїмо на позиціях доказової медицини, що спирається на результати високоякісних наукових досліджень, які лікарі повинні використовувати у своїй практиці. При цьому брати до уваги індивідуальні особливості пацієнта, застосовувати клінічне мислення й особистий професійний досвід».Сподіваємось, що започаткована практика освітніх заходів стане у нагоді фахівцям, які мають бажання навчатися та удосконалювати свою професійну майстерність.

13 травня 2023 року запрошуємо на майстер-клас «Інтервенційна кардіологія: підготовка, втручання, тактика взаємодії кардіолога та сімейного лікаря». Детальніше тут.