Головний кардіохірург області Андрій КЛАНЦА представляє Хмельниччину на щорічному конгресі EACTS

4-7 жовтня у Відні (Австрія) відбувається щорічний конгрес Європейської асоціації кардіо-торакальної хірургії (European Association for Cardio-Thoracic Surgery – EACTS). Це найбільша світова подія для фахівців, що займаються хірургічним лікуванням патологій серця та органів грудної клітки, яка збирає тисячі делегатів з усього світу.

Захід пропонує можливість дослідити передові технології та методи оперування, дізнатися про останні новинки кардіо-торакальної хірургії та, що важливо, взяти участь у дебатах разом із світовими експертами та долучитись до інтерактивного практичного навчання.

Хмельниччину та Україну на цій події представляє головний кардіохірург області, директор КНП «Хмельницький обласний серцево-судинний центр», доктор наук Андрій КЛАНЦА, який активно займається науково-практичною діяльністю, впровадженням новітніх діагностичних та лікувальних методик, а наш заклад орієнтований на європейські стандарти надання медичної допомоги.

Довідково: Європейська асоціація кардіо-торакальної хірургії була заснована у 1986 році як організація, що сприяє дослідженням серцево-судинної і торакальної фізіології, патології та терапії, поширенню передового досвіду в області кардіологічних, торакальних і судинних втручань. На даний час об’єднує понад 4000 хірургів, перфузіологів та суміжних медичних спеціалістів більш ніж з 70-ти країн світу.