Співробітники Хмельницького районного управління ГУ ДСНС України у Хмельницькій області Ярослав ШЕВЦОВ та Олексій СУШКО нагадали, як правильно користуватися вогнегасниками, електро- і газоприладами, генераторами. Змістовно розповіли про нові загрози, викликані війною –вибухонебезпечні предмети, міни, ракетні ураження. Особливу увагу приділили вимогам та правилам пожежної безпеки в закладах охорони здоров’я.
![](https://hossc.org/wp-content/uploads/2023/03/hossc_dsns_2023_03__1-1024x576.jpg)
![](https://hossc.org/wp-content/uploads/2023/03/hossc_dsns_2023_03__2-1024x576.jpg)
Керівникам підрозділів, спільно з інженером з охорони праці КНП «ХОССЦ» Віктором ШКРОБТАКОМ, доручено провести відповідні інструктажі з персоналом відділень і служб закладу.
Запобігти виникненню та поширенню пожеж під час техногенних та інших катастроф, мати чіткий план дій на випадок позаштатних обставин та оперативну взаємодію зі службами з надзвичайних ситуацій – вкрай важливо і життєво необхідно.
Бережіть себе і близьких! Разом ми подолаємо все!