Кам’янець-Подільському відділенню інвазивної кардіології та інтервенційної радіології – 3 роки!

1 квітня 2019 року, з метою наближення високоспеціалізованої кардіологічної та кардіохірургічної допомоги до мешканців Хмельницької області, в м.Кам’янці-Подільському почало роботу відділення інвазивної кардіології та інтервенційної радіології КНП «Хмельницький обласний серцево-судинний центр».

Тут надають повний спектр діагностичних та лікувальних процедур при серцево-судинних захворюваннях – коронарографії, стентування, оклюдери, імплантація кардіостимуляторів та інші втручання на серці та судинах мешканцям міста Кам’янець-Подільського, Кам’янець-Подільського, Чемеровецького, Дунаєвецького та Ново-Ушицького районів.Відділення входить до реперфузійної мережі МОЗ України, де пацієнти з гострими станами серцево-судинної системи отримують невідкладну безкоштовну допомогу.

«Центри, які надають таку специфічну невідкладну медичну допомогу мають бути у межах годинної доставки хворого з гострим інфарктом міокарда та плюс ще одна година на виконання процедури стентування,пояснює головний кардіохірург Хмельницької області, директор КНП «ХОССЦ» Андрій Кланца.Створення, спільно з обласним департаментом охорони здоров’я в рамках реорганізації кардіологічної та кардіохірургічної допомоги, реперфузійних центрів у віддалених від обласного центру районах довело свою ефективність. У першому кварталі цього року мало бути відкриття аналогічного центру на півночі області, у м.Нетішині, над створенням якого ми працювали тривалий час. Нажаль, війна внесла свої корективи. Але ми обов’язково його відкриємо – відразу після того, як відсвяткуємо Перемогу!»

З почуттям великої шани та поваги дякуємо Михайлу Загородньому, Василю Лазоришинцю, Володимиру Мельниченку, Михайлу Сімашкевичу, Якову Цуглевичу, Тетяні Косовській, Олександру Чернецю та багатьом іншим людям, завдяки яким відкрився і вже 3 роки успішно працює реперфузійний центр у м.Кам’янець-Подільському!

Відділення працює в цілодобовому режимі за адресою: м.Кам’янець-Подільський, вул. Матросова, 17 (на базі міської лікарні); телефон: (03849) 9-61-95.

💙💛 Зберігайте спокій. Бережіть себе і рідних.
🇺🇦 З вірою в Збройні сили України. Разом ми подолаємо все!