Кам’янець-Подільському відділенню інвазивної кардіології та інтервенційної радіології – 5 років!

1 квітня 2019 року, з метою наближення високоспеціалізованої кардіологічної та кардіохірургічної допомоги до мешканців півдня Хмельницької області, в м.Кам’янці-Подільський почало роботу відділення інвазивної кардіології та інтервенційної радіології №2 КНП «Хмельницький обласний серцево-судинний центр».

Тут надають повний спектр діагностичних та лікувальних процедур при серцево-судинних захворюваннях – коронарографії, стентування, імплантація оклюдерів, кардіостимуляторів та інші втручання на серці та судинах. Відділення входить до реперфузійної мережі МОЗ України, де пацієнти з гострими станами серцево-судинної системи отримують невідкладну безкоштовну допомогу.

З почуттям великої шани та поваги дякуємо Михайлу ЗАГОРОДНЬОМУ, Василю ЛАЗОРИШИНЦЮ, Володимиру МЕЛЬНИЧЕНКУ, Михайлу СІМАШКЕВИЧУ, Якову ЦУГЛЕВИЧУ, Тетяні КОСОВСЬКІЙ, Олександру ЧЕРНЕЦЮ та багатьом іншим людям, завдяки яким відкрився і вже 5 років успішно працює реперфузійний центр у м.Кам’янець-Подільський!

Вітаємо колег з першим ювілеєм, бажаємо подальших здобутків та професійних досягнень під мирним небом вільної та квітучої України!