Кожна людина у своєму житті обов’язково зіштовхується із серцево-судинними захворюваннями

Кожна людина у своєму житті обов’язково зіштовхується із серцево-судинними захворюваннями. Вікові зміни органів і тканин, обмінні порушення, спосіб життя, стресовий стан призводять до гіпертонії, гіпертрофії міокарду, інфарктам, інсультам, серцевій недостатності та ін., що викликає цілий ряд обмежень і скорочує життя.Серцево-судинні захворювання – один із провідних чинників втрати здоров’я і смертності серед українців.

Тому, (скоріше – особливо) в такі важкі часи, як зараз, не потрібно нехтувати власним здоров’ям. Більшість хвороб краще попередити, або розпочати лікування на ранніх стадіях.

‼️ Відчуваєте недугу – зверніться до лікаря.
‼️ При симптомах гострого стану – негайно телефонуйте 103.

У Хмельницькій області висококваліфікована медична допомога хворим з серцево-судинними захворюваннями надається в комунальному підприємстві «Хмельницький обласний серцево-судинний центр» (м.Хмельницький, вул.Володимирська, 85; тел.рецепції +38 (0382) 61-85-40).

🔹 Амбулаторно-поліклінічний прийом лікарями закладу проводиться в звичайному режимі. Працюють кабінети функціональної діагностики, холтерівського моніторування, УЗД.

🔹 Працює пункт оперативної консультативної та амбулаторної допомоги біженцям, які вимушено переселились з зони бойових дій.

🔹 Поза основним прийомом, наші фахівці проводять оперативну консультацію по телефону. Кардіолог – (096) 04 570 40. Кардіохірург – (096) 04 571 80.

🔸 Цілодобово, в повному обсязі, надається невідкладна кардіологічна і кардіохірургічна допомога.За минулу добу прийняли 5 пацієнтів з гострими кардіологічними станами. Невідкладна допомога доправила хворих з Ізяславського, Кам’янець-Подільського, Дунаєвенцького районів. Одна пацієнтка – з м.Сіверодонецьк Луганської області.

💙💛 Зберігайте спокій. Бережіть себе і рідних.
🇺🇦 З вірою в Збройні сили України. Разом ми подолаємо все!