Майстер-клас з кардіореабілітації для фахівців КНП “ХОССЦ” від японських колег

Майстер-клас з кардіореабілітації для фахівців КНП «ХОССЦ» провів Akira Nikaido, лікар Hachioji Minamino Cardiac Rehabilitation Clinic (Токіо, Японія). Захід проходив онлайн, за сприяння волонтера Olesia Kyrylchuk.

Японські колеги поділились досвідом, власними напрацюваннями, методиками післяопераційної реабілітації пацієнтів після перенесених гострих серцево-судинних станів.

Кардіореабілітація – це комплекс медичних, фізичних та психологічних заходів для прискореного відновлення здоров’я людини після проведених операцій на серці або для пацієнтів з метою вторинної профілактики серцево-судинних захворювань.

Адже, гострий інфаркт міокарда на сьогодні залишається однією з головних причин смертності та інвалідизації. Впровадження ефективних кардіореабілітаційних програм для пацієнтів, які перенесли гострі форми ішемічної хвороби серця (ІХС), є важливим засобом поліпшення якості та тривалості життя.

Дякуємо японським колегам за цікавий та корисний захід!

Фахівці КНП «ХОССЦ» активно займаються науково-практичною діяльністю, впровадженням новітніх діагностичних та лікувальних методик, а заклад орієнтований на світові стандарти надання медичної допомоги.