Медична рада за підсумками роботи у 2022 році

Медична рада за підсумками роботи у 2022 році відбулася у КНП «Хмельницький обласний серцево-судинний центр».

Про роботу підрозділів закладу звітували завідувачі: амбулаторно-поліклінічного відділення – Наталія ЩЕПІНА, інвазивної кардіології та інтервенційної радіології №1 – Юлія САВІЦЬКА та №2 – Дмитро ПЕТРУК, кардіохірургії – Валерій СУХАРЄВ, кардіологічного відділення – Тетяна НІМЦОВИЧ, ультразвукової діагностики – Оксана ЯЦИНА, нещодавно створеного відділення анестезіології, інтенсивної терапії та інтервенційної радіології з блоком катетеризаційних лабораторій – Юрій ГОРДЄЄВ.

Лікарі обговорили проблеми і потреби кожного підрозділу, намітили плани роботи і розвитку у 2023 році. Приділили увагу профілактиці виникнення внутрішньолікарняних інфекцій. З цією метою у закладі створений відділ інфекційного контролю. Щодо сучасного підходу у боротьбі з такими інфекціями виступив лікар-епідеміолог Сергій ЖИЛЮК.

Обговорили виконання наказу Департаменту охорони здоров’я щодо обласного клінічного маршруту пацієнтів з гострим інфарктом міокарда. Адже зі створенням на базі КНП «ХОССЦ» спеціалізованого реперфузійного центру значно знизилась летальність при гострих станах – але це стосується пацієнтів з інфарктом міокарда, яких доправляють у наш заклад. При цьому показник летальності у багатопрофільних лікарнях області, нажаль, у рази вищий.

Підвів підсумок медичної ради директор КНП «ХОССЦ»: «У 2022 році, попри війну, ми констатуємо динамічне покращення показників надання медичної допомоги за всіма напрямками: амбулаторно-поліклінічної, діагностичної, стаціонарної, хірургічної, невідкладної. У закладі є сили і засоби рятувати і лікувати найскладніших пацієнтів», – наголосив Андрій КЛАНЦА, – «Дякую усьому колективу за високопрофесійну самовіддану працю. Завдяки кожному з вас КНП «Хмельницький обласний серцево-судинний центр» входить у п’ятірку найкращих в Україні. Тільки потужна командна робота дозволяє нам надавати кардіологічну та кардіохірургічну допомогу дійсно європейського рівня. Разом до Перемоги!»