Медична рада за підсумками роботи у 2023 році відбулася нещодавно у КНП «ХОССЦ»

Про роботу підрозділів закладу звітували завідувачі: амбулаторно-поліклінічного відділення – Наталія ЩЕПІНА, інвазивної кардіології та інтервенційної радіології №1 – Юлія САВІЦЬКА та №2 – Дмитро ПЕТРУК, кардіохірургії – Валерій СУХАРЄВ, ультразвукової діагностики – Оксана ЯЦИНА, анестезіології, інтенсивної терапії та інтервенційної радіології з блоком катетеризаційних лабораторій – Юрій ГОРДЄЄВ. Про діяльність нещодавно відкритого відділення інвазивної кардіології та інтервенційної радіології №3 (м.Нетішин) розповів лікар-кардіолог Олександр КРУТЕНЧУК.

Обговорили проблеми і потреби кожного підрозділу, намітили плани роботи і розвитку у 2024 році.

Приділили увагу профілактиці виникнення внутрішньолікарняних інфекцій.

Обговорили виконання наказу Департаменту охорони здоров’я щодо обласного клінічного маршруту пацієнтів з гострим інфарктом міокарда. Адже зі створенням на базі КНП «ХОССЦ» спеціалізованого реперфузійного центру значно знизилась летальність при гострих станах – але це стосується пацієнтів з інфарктом міокарда, яких доправляють у наш заклад. При цьому показник летальності у багатопрофільних закладах охорони здоров’я області, нажаль, у рази вищий.

Підвів підсумок медичної ради директор КНП «ХОССЦ», д.н. Андрій КЛАНЦА: «У 2023 році ми констатуємо збільшення показників надання медичної допомоги за всіма напрямками. І не тільки кількості, але й якості», – наголосив Андрій Іванович, – «Дякую усьому колективу за високопрофесійну самовіддану працю. Завдяки кожному з вас КНП «Хмельницький обласний серцево-судинний центр» входить у п’ятірку найкращих кардіоцентрів в Україні. Дякуємо Захисникам, які дають нам можливість рухатись вперед. Слава Героям і разом до Перемоги!»