Монтаж системи сучасного лікувального газопостачання завершено

Зростаючі технічні та технологічні вимоги обладнання життєзабезпечення щодо споживання лікувальних газів під час надання як ургентних (екстрених) так і планових операційних втручань , проведення реанімаційних дій та післяопераційного догляду спонукають до підвищення рівня надійності технологічних мереж та джерел лікувальних газів.

Саме тому проектом реконструкції корпусу Хмельницького обласного серцево-судинного центру по вул.Володимирській, 85 було передбачено створення сучасної системи лікувального газопостачання в повному комплексі – від джерел лікувальних газів до кінцевих інсталяцій в операційних залах, відділеннях реанімації, палатах інтенсивної терапії.

В перші дні нового року було доставлено кисневий генератор (IGS, Італія), вакуумну станцію (TEPRO, Польща), систему підготовки стисненого повітря (LIBEREC, Чехія). Обладнання було змонтоване і під’єднане до раніше створеної мережі мідних трубопроводів спеціального медичного призначення. Дане устаткування має сертифікати відповідності для застосування в Україні та відповідає міжнароднім стандартам якості.

Так, крок за кроком, ми створюємо умови європейського рівня надання послуг екстреної медичної допомоги.

Слідкуйте за анонсами – найближчим часом буде ще багато цікавого і сучасного обладнання, яке заплановано встановити в новоствореному реперфузійному центрі.