Урочисте зібрання до Дня Незалежності України відбулося у Хмельницькій обласній раді. Представників різних сфер діяльності, від імені депутатського корпусу та апарату ради, вітала голова обласної ради Віолета ЛАБАЗЮК.
![](https://hossc.org/wp-content/uploads/2022/08/hossc_hor_gram_1-1024x479.jpg)
«Щоденно наш український народ демонструє незламність духу, дає гідну відсіч агресору. Кожен на своєму місці: щоденною роботою, на фронті чи в тилу, допомогою у галузі медицини, волонтерською діяльністю, успіхами та нагородами у навчанні, спорті та культурі формує потужну та незалежну українську державу», – зазначила Віолета Олександрівна, – «Дякую вам і вашим колективам за щоденну, самовіддану працю. Разом до перемоги! Слава Україні!»
![](https://hossc.org/wp-content/uploads/2022/08/hossc_hor_gram_2-1024x604.jpg)
Грамоту Хмельницької обласної ради «За належну організацію роботи, багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у виконання завдань, пов’язаних із реалізацією державної політики в галузі охорони здоров’я, високий професіоналізм, активну громадянську позицію» з відзнакою «День Незалежності України 2022» отримали і наші співробітники – Валентина ВЛАДИКА, сестра медична приймально-консультативного відділення та Наталія ФЛІС, молодша медична сестра з догляду за хворими відділення інвазивної кардіології та інтервенційної радіології.
Щиро вітаємо колег!
Разом до перемоги!