Науково-практична конференція «Мультидисциплінарні ендоваскулярні інтервенції»

Науково-практична конференція з міжнародною участю «Мультидисциплінарні ендоваскулярні інтервенції» відбулася 9-10 листопада у м.Київ.

Організатори – Національний інститут хірургії та трансплантології ім.О.О.Шалімова НАМН України, Асоціація інтервенційних кардіологів України та Асоціація судинних хірургів, ангіологів та флебологів України.

Спікерами виступили українські фахівці та закордонні колеги. Теоретичні знання закріплювались розглядом клінічних випадків, прямими трансляціями з кардіологічних рентгенопераційних.

Хмельниччину на конференції представляли серцево-судинний хірург, директор КНП «ХОССЦ» Андрій КЛАНЦА, завідувач відділення інвазивної кардіології та інтервенційної радіології №1 Юлія САВІЦЬКА, серцево-судинний хірург Андрій ДАНИЛЮК, лікарі-стажисти з кардіології Валентина БАЗАРНИК та Ольга КОВАЛЬЧУК.

Протягом двох днів учасники розглянули широке коло питань сьогодення та майбутнього інтервенційної кардіології. Біорезорбуючі стенти, DEB балони та стратегія «nothing behind», ротаційна атеректомія, інтраваскулярна візуалізація, ендопротезування, гібридні втручання, втручання у пацієнтів після трансплантації – лише частина з них.

Подібні освітні конференції дають можливість ознайомитись з новітніми досягненнями, сучасними підходами до лікування, вітчизняними та зарубіжними інноваціями, перейняти досвід у найкращих представників галузі.

Щоб і надалі надавати високоспеціалізовану допомогу пацієнтам із серцево-судинними захворюваннями на сучасному європейському рівні.