Обізнаність та вчасне реагування на симптоми серцево-судинних захворювань здатні зберегти здоров’я, а часом і життя

Отже, ви у зоні ризику, якщо: у вас часто підвищується тиск, високий рівень холестерину та глюкози в крові, ви курите та погано харчуєтесь. Сюди ж потрапляють люди із надлишковою вагою, ожирінням та ті, хто не проявляє фізичної активності і часто перебуває у стресових станах.

‼️ При цьому, необхідно негайно звернутись до кардіолога, якщо ви відчуваєте:
▪️ біль в районі грудної клітки;
▪️ надмірну пітливість, слабкість та запаморочення;
▪️ втрату свідомості без вагомої причини;
▪️ різкі зміни серцебиття, що супроводжуються слабкістю та тривожністю;
▪️ часті набрякання та блідість шкіри;
▪️ задишку.

Всі ці симптоми разом, чи навіть кожен із них окремо, потребують консультації з лікарем та обстеження, адже серцево-судинні захворювання набагато простіше попередити або лікувати на ранній стадії. Не слід усе списувати на звичайну втому та тимчасові недомагання, адже таким чином організм може сигналізувати про серйозні проблеми.

Довідково: КНП «Хмельницький обласний серцево-судинний центр» – єдиний заклад Хмельницької області, який забезпечує надання високоспеціалізованої кардіологічної та кардіохірургічної допомоги.

🔹 Всім, хто потребує консультативної допомоги – амбулаторний прийом лікарями закладу по вул.Володимирській, 85 проводиться в посиленому режимі, 6 днів на тиждень (крім неділі). Працюють кабінети ЕКГ, УЗД, функціональної діагностики, холтерівського моніторування.Тел.рецепції: (0382) 61-85-40.

🔹 Цілодобово, в повному обсязі, надається невідкладна кардіологічна і кардіохірургічна допомога.

💙💛 Зберігайте спокій. Бережіть себе і рідних.
🇺🇦 З вірою в Збройні сили України. Разом ми подолаємо все!