Дякуємо Благодійному Фонду «Моє ім’я Україна» та Сергію МАРЧУКУ, Громадській організації “Сильна Жінка” та Ользі КОЗАК, які передали закладу 4 функціональних ліжка, матраци, візки, ходунки.
![](https://hossc.org/wp-content/uploads/2023/09/hossc_podyaka_lijka_1-1024x576.jpg)
![](https://hossc.org/wp-content/uploads/2023/09/hossc_podyaka_lijka_2-1024x638.jpg)
![](https://hossc.org/wp-content/uploads/2023/09/hossc_podyaka_lijka_3-1024x641.jpg)
За час повномасштабного вторгнення ми невпинно збільшуємо обсяги медичних послуг, надаючи спеціалізовану кардіологічну та кардіохірургічну допомогу в т.ч. внутрішньо переміщеним особам та військовослужбовцям ЗСУ.
Частина пацієнтів потребує тривалої стаціонарної, післяопераційної терапії та догляду, які відіграють важливу роль в загальному процесі одужання та реабілітації. Отримані засоби стануть у великій нагоді маломобільним пацієнтам та пацієнтам у важких станах.
З вірою у Бога, ЗСУ та кожного з нас. Разом до Перемоги!
Цікава новина? Поділіться з друзями у фейсбук та підпишіться на нас в Youtube