Отримали допомогу від наших друзів, колег з Університетського медичного центру Шлезвіг-Гольштейн (ФРН)

Університетська клініка (UKSH Universitätsklinikum Schleswig-Holstein) та федеральна земля Шлезвіг-Гольштейн (Schleswig-Holstein, Germany) закупили та передали для українських лікарень нові наркозні станції «Dräger», дві з яких доправили в наш заклад. А ще велику партію медичних масок та розхідних матеріалів.

Це сучасні апарати експертного рівня і наявність такого високотехнологічного наркозно-дихального обладнання ще на крок наближає нас до абсолютно європейських стандартів надання кардіохірургічної допомоги.

Щиро дякуємо всім співробітникам медичного центру, нашим друзям і колегам! Працівники клініки з першого дня війни підтримують Україну. Створений благодійний фонд «UKSH hilft Ukraine». До підтримки долучились уряд федеральної землі, а також компанії та меценати з регіону Шлезвіг-Гольштейн.
Персональна подяка очільнику Університетського медичного центру, професору Йенсу ШОЛЬЦУ (Prof. Dr. Jens Scholz).
Окрема вдячність Центру Волонтерства та Захисту (м.Львів) та волонтерам Народної самооборони Львівщини.

Щиро дякуємо всім причетним до придбання та доставки в Україну так необхідної зараз медичної та гуманітарної допомоги!Все буде використано на користь та задля покращення здоров‘я українців. Маючи таку підтримку, ми відчуваємо себе частиною великої Європейської родини.

Дякуємо за солідарність та підтримку!