За сприяння добровольчого формування Хмельницької териториальної громади №4 «Подоляни» отримали партію гуманітарної допомоги від європейських друзів: медикаменти різного призначення, перев’язувальні матеріали, антисептичні засоби, набори для ендоваскулярних втручань, інфузійної терапії…
![](https://hossc.org/wp-content/uploads/2022/04/hossc_2022_04_27_gum1.jpg)
![](https://hossc.org/wp-content/uploads/2022/04/hossc_2022_04_27_gum2.jpg)
![](https://hossc.org/wp-content/uploads/2022/04/hossc_2022_04_27_gum3.jpg)
![](https://hossc.org/wp-content/uploads/2022/04/hossc_2022_04_27_gum4.jpg)
![](https://hossc.org/wp-content/uploads/2022/04/hossc_2022_04_27_gum5.jpg)
Дякуємо за солідарність та підтримку!
Разом ми подолаємо все! Слава Україні!
Цікава новина? Поділіться з друзями у фейсбук та підпишіться на нас в Youtube