За сприяння та безпосередньої участі народного депутата України від Хмельниччини Миколи СТЕФАНЧУКА, друзів з Благодійної організації «Благодійний фонд «Мальви Україна», заклад отримав партію медикаментозних засобів, розчинів, шприців, голок та інтродюсерів від європейських благодійників.
Шана і повага всім причетним до придбання та доставки в Україну так необхідної зараз медичної та гуманітарної допомоги! Все буде використано на користь та задля покращення здоров’я українців.
Слава цивілізованому світу! Разом до Перемоги!
![](https://hossc.org/wp-content/uploads/2023/11/hossc_stefanchuk_2023_11-850x1024.jpg)
Цікава новина? Поділіться з друзями у фейсбук та підпишіться на нас в Youtube