Палата інтенсивної терапії (ПІТ) – терапія та рання стаціонарна реабілітація

Заклад працює у режимі 24/7. Продовжуємо цілодобово, в повному обсязі, надавати невідкладну кардіологічну і кардіохірургічну допомогу. За минулу добу прийняли 5 пацієнтів з гострими кардіологічними станами, троє з яких – з гострим інфарктом міокарда.

В закладах реперфузійної мережі мережі МОЗ України (до якої входить і КНП «ХОССЦ») допомога для пацієнтів з інфарктом у критичному стані (включаючи стентування) – повністю безоплатна.

Після своєчасного та ефективного малоінвазивного втручання, пацієнта переводять в палату інтенсивної терапії відділення інвазивної кардіології та інтервенційної радіології.

Палата інтенсивної терапії (ПІТ) – це спеціально оснащена, відповідно до сучасних вимог і стандартів, частина стаціонарного відділення, де виконується інтенсивне лікування пацієнтів, що потребують постійного цілодобового моніторингу життєво важливих функцій і показників, комплексної лікарської терапії і контролю проведених заходів. При необхідності виконуються різні інструментальні та апаратні види обстеження.

🔹 Палати інтенсивної терапії КНП «ХОССЦ» оснащені найсучаснішим медичним обладнанням, кисневою системою лікувального газопостачання, системою аварійного живлення.

🔹 Встановлено багатофункціональні медичні ліжка, які в повній мірі забезпечують комфорт, необхідне положення тіла і дозволяють розміщувати додаткові медичні пристрої.

🔹 Пацієнти перебувають під цілодобовим наглядом команди висококваліфікованих фахівців, проходячи курс терапії та ранної стаціонарної реабілітації.

Адже ефективно проведена кваліфікована спеціалізована медична допомога відповідно до наявних сучасних стандартів – запорука максимального відновлення функцій організму та повернення пацієнта до активного життя.

💙💛 Зберігайте спокій. Бережіть себе і рідних.
🇺🇦 З вірою в Збройні сили України. Разом ми подолаємо все!