«Подарунок під ялинку» від друзів і колег з Федеративної Республіки Німеччина

Дизельний генератор і велика кількість лікарських засобів та розхідних матеріалів – «подарунок під ялинку» від наших друзів і колег з Федеративної Республіки Німеччина.

Наприкінці грудня Університетський медичний центр Шлезвіг-Гольштейн (UKSH Universitätsklinikum Schleswig-Holstein) надіслав гуманітарний вантаж для лікарень України.
Це вже дванадцята вантажівка від Центру для українських пацієнтів: дизель-генератори, апарат УЗД, розхідні матеріали для наркозно-дихальних та ШВЛ-апаратів, інвалідні візки, медикаменти – на загальну суму майже 6 мільйонів гривень.

Працівники клініки з першого дня війни підтримують Україну. Створений благодійний фонд «UKSH hilft Ukraine». https://www.uksh.de/ukrainehilfe.html
До підтримки долучились уряд федеральної землі, а також компанії та меценати з регіону Шлезвіг-Гольштейн.

Щиро дякуємо всім співробітникам Центру! Персональна подяка очільнику Університетського медичного центру, професору Йенсу ШОЛЬЦУ (Prof. Dr. Jens Scholz) та нашому давньому другу Григорію ЛАПШИНУ (Hryhoriy Lapshyn)!
Щиро дякуємо всім причетним до придбання та доставки в Україну так необхідної зараз медичної та гуманітарної допомоги!
Все буде використано на користь та задля покращення здоров’я українців. Маючи таку підтримку, ми відчуваємо себе частиною великої Європейської родини!
Vielen Dank für eure Solidarität und Hilfe! Дякуємо за солідарність та підтримку!

Окрема вдячність Центру Волонтерства Львів та волонтерам Народної Самооборони Львівщини.
💙 Разом ми подолаємо все!
💛 Слава Україні! Слава цивілізованому світу!