Потужний електричний генератор від МОЗ України та Світового банку

Міністерство охорони здоров’я України продовжує роботу із забезпечення медичних закладів обладнанням для резервного енергопостачання.

Завдячуючи спільному проєкту МОЗ України та Світового банку «Екстрене реагування на COVID-19 та вакцинація в Україні» – КНП «ХОССЦ» отримав потужний електричний генератор.

Щороку у КНП «Хмельницький обласний серцево-судинний центр» більше 40 тисяч пацієнтів отримують амбулаторно-поліклінічну допомогу, понад 4 тисячі – лікується стаціонарно. Виконується більше 2 тисяч оперативних втручань на серці.

Саме тут українці у критичному стані отримують цілодобову безкоштовну допомогу при гострих захворюваннях серцево-судинної системи.

За час повномасштабного вторгнення ми невпинно збільшуємо обсяги медичних послуг, надаючи спеціалізовану кардіологічну та кардіохірургічну допомогу в т.ч. внутрішньо переміщеним особам та військовослужбовцям ЗСУ.

Дане обладнання стане надійним захисним та резервним елементом електричних мереж закладу, дасть можливість надавати медичні послуги безперебійно, за будь-яких обставин.

Щиро дякуємо усім причетним! Разом ми подолаємо все!