Раді вітати друзів з «August Mission» та «Globus Relief»!

Представники благодійних організацій зі штату Юта (США) завітали у заклад з вантажем гуманітарної допомоги – дороговартісними розхідними матеріалами для медичного обладнання.

Наприкінці серпня 2022 року, голова Хмельницької обласної ради Віолета ЛАБАЗЮК та депутат обласної ради, директор КНП «ХОССЦ» Андрій КЛАНЦА, на запрошення американської благодійної організації «August Mission», перебували з робочим візитом у американському штаті Юта та мали нагоду познайомитись з представниками організації «Globus Relief».

Тоді ж було досягнуто партнерських домовленостей про співпрацю між штатом Юта та Хмельниччиною, з метою підтримки нашого регіону в умовах війни.

З того часу, благодійники доправили на Хмельниччину вже кілька потужних вантажів гуманітарної медичної допомоги, яка була розподілена серед комунальних закладів області.

Отримані КНП «Хмельницький обласний серцево-судиннй центр» медичні засоби для кардіології та кардіохірургії будуть використані на користь та задля покращення здоров’я краян, внутрішньо переміщених українців, військовослужбовців.

Щиро дякуємо людям доброї волі – нашим друзям Shaimaa Alwassiti з «Globus Relief», Bruce Roberts з «August Mission», їх колегам, волонтерам за солідарність та підтримку.

Шана і повага всім причетним до придбання та доставки в Україну так необхідної зараз медичної та гуманітарної допомоги!