Представники благодійних організацій зі штату Юта (США) завітали у заклад з вантажем гуманітарної допомоги – дороговартісними розхідними матеріалами для медичного обладнання.
![](https://hossc.org/wp-content/uploads/2023/02/hossc_augustmission_2-1024x642.jpg)
![](https://hossc.org/wp-content/uploads/2023/02/hossc_augustmission_3-1024x619.jpg)
Наприкінці серпня 2022 року, голова Хмельницької обласної ради Віолета ЛАБАЗЮК та депутат обласної ради, директор КНП «ХОССЦ» Андрій КЛАНЦА, на запрошення американської благодійної організації «August Mission», перебували з робочим візитом у американському штаті Юта та мали нагоду познайомитись з представниками організації «Globus Relief».
Тоді ж було досягнуто партнерських домовленостей про співпрацю між штатом Юта та Хмельниччиною, з метою підтримки нашого регіону в умовах війни.
З того часу, благодійники доправили на Хмельниччину вже кілька потужних вантажів гуманітарної медичної допомоги, яка була розподілена серед комунальних закладів області.
![](https://hossc.org/wp-content/uploads/2023/02/hossc_augustmission_4-1024x600.jpg)
![](https://hossc.org/wp-content/uploads/2023/02/hossc_augustmission_6-1024x631.jpg)
Отримані КНП «Хмельницький обласний серцево-судиннй центр» медичні засоби для кардіології та кардіохірургії будуть використані на користь та задля покращення здоров’я краян, внутрішньо переміщених українців, військовослужбовців.
Щиро дякуємо людям доброї волі – нашим друзям Shaimaa Alwassiti з «Globus Relief», Bruce Roberts з «August Mission», їх колегам, волонтерам за солідарність та підтримку.
Шана і повага всім причетним до придбання та доставки в Україну так необхідної зараз медичної та гуманітарної допомоги!
![](https://hossc.org/wp-content/uploads/2023/02/hossc_augustmission_1-671x1024.jpg)