Реконструкція завершується: робочий візит голови Хмельницької обласної ради

Протягом останніх трьох років здійснюються роботи з реконструкції будівель комунального некомерційного підприємства «Хмельницький обласний серцево-судинний центр» (м.Хмельницький, вул.Володимирська, 85) з метою створення сучасного центру кардіології та кардіохірургії.

Із ходом проведення ремонтних робіт ознайомилася голова Хмельницької обласної ради Віолета Лабазюк.

За словами директора КНП «ХОССЦ», депутата обласної ради Андрія Кланци, після проведеної реконструкції у кардіоцентрі надаватимуть невідкладну кардіологічну допомогу пацієнтам з гострими станами, інфарктами, нестабільними стенокардіями та порушенням серцевого ритму. Також у центрі розмістять сучасне реанімаційне відділення, стаціонар на 30 ліжок та амбулаторно-поліклінічне відділення.

Загальна вартість проєктно-кошторисної документації для створення обласного центру кардіології та кардіохірургії складає 101 млн 532,5 тис. гривень. За станом на сьогодні на будівництво, реконструкцію та придбання основних засобів освоєно більше 70 млн грн з обласного бюджету, Державного фонду регіонального розвитку та за рахунок субвенції з державного бюджету.

Віолета Лабазюк відзначила високий рівень виконання будівельних та оздоблювальних робіт приміщень центру.  «Впевнена, що в оновленому серцево-судинному центрі надаватимуться якісні медичні послуги для населення області високопрофесійними лікарями на найвищому сучасному рівні»,- наголосила Віолета Олександрівна.

Наразі, кардіохірургічна допомога мешканцям Хмельницької області, в тому числі з гострим коронарним синдромом, надається у спеціалізованому відділенні кардіо- та ендоваскулярної хірургії Хмельницького обласного серцево-судинного центру (на базі Хмельницької обласної лікарні), де щорічно здійснюється близько 1000 коронарографій та 450 стентувань, з них 60% – при гострих станах. Окрім цього кардіохірургічним відділенням (на базі Хмельницького обласного госпіталю ветеранів війни) виконуються близько 200 операцій на відкритому серці (з яких більше половини – невідкладні).