Робоча зустріч голови НСЗУ з медичними закладами Західного регіону, які надають допомогу при гострому інфаркті міокарда

Лікувальний заклад – це, окрім медичних фахівців, ще й адміністративний, фінансово-господарський, технічний персонал. Співпраця та тісна взаємодія всіх підрозділів – запорука належного функціонування закладу та надання максимально доступної і якісної допомоги пацієнтам.

Саме актуальним питанням організації роботи медичних закладів та оплат в умовах воєнного стану була присвячена робоча зустріч голови Національної служби здоров’я України (НСЗУ) Наталії Гусак з медичними закладами Західного регіону, які надають допомогу при гострому інфаркті міокарда, участь у якій взяли директор КНП «ХОССЦ» Андрій Кланца та заступники директора з медичної частини Тетяна Полончук та з економічних питань Сергій Бомок.

Учасники обговорили основні зміни в нормативно-правовому полі, що впливають на організацію надання медичної допомоги пацієнтам та адміністрування діяльності медичних закладів, питання контрактування, фінансування, роботи медичних інформаційних систем.

Як наголосила Наталія Гусак: «Держава та Національна служба здоров’я України й надалі, в повному обсязі, виконуватиме договірні зобов’язання за програмою медичних гарантій та буде вимагати від медичних закладів відповідного належного обслуговування пацієнтів в умовах воєнного стану».

Довідково: КНП «Хмельницький обласний серцево-судинний центр» – єдиний заклад Хмельницької області, що заключив з НСЗУ договір на пакет послуг «Медична допомога при гострому інфаркті міокарда» та забезпечує надання високоспеціалізованої кардіологічної та кардіохірургічної допомоги. Саме тут пацієнти з гострими станами серцево-судинної системи отримують невідкладну безкоштовну допомогу.

💙💛 Перемога – це праця кожного з нас.
🇺🇦 З вірою в Збройні сили України. Разом ми подолаємо все!