Робочий візит делегації КНП “ХОССЦ” до Серцево-судинної лікарні Мінаміно (Токіо, Японія)

На запрошення японських колег, з робочим візитом до Серцево-судинної лікарні Мінаміно (Токіо, Японія) перебувають директор КНП «Хмельницький обласний серцево-судинний центр», депутат Хмельницької обласної ради, серцево-судинний хірург Андрій КЛАНЦА та заступник директора з амбулаторно-поліклінічної роботи, лікар-кардіолог Наталія ЩЕПІНА.

Головна мета поїздки, яка стала можлива завдяки сприянню волонтера Олесі КИРИЛЬЧУК та Посольства України в Японії – поглиблення міжнародної співпраці в сфері медицини, зокрема кардіореабілітації, ознайомлення японських колег з ситуацією в Україні, координація спільних зусиль у протистоянні російській агресії.

Наші лікарі вже мали виступ «War in Ukraine and medicine» на Медичній конференції у Токіо, взяли участь у обговоренні пацієнтів та процедурах стентувань і абляцій (хірургічна процедура, спрямована на корекцію аномального електричного ритму роботи серця).

Мали честь передати японським друзям прапор України від Медичної роти 3-ої окремої танкової Залізної бригади.

Також, за дорученням Віолети ЛАБАЗЮК, голови Хмельницької обласної ради та депутатського корпусу, Андрій Іванович вручив почесну відзнаку директору Серцево-судинної лікарні Мінаміно Йошикі ХАТА.

Обов’язково розповімо більш детально після повернення делегації.

З вірою у Бога, ЗСУ і кожного з нас. Слава Україні! Слава цивілізованому світу!