Робочий візит директора КНП “ХОССЦ” Андрія КЛАНЦИ в Університетський медичний центр Шлезвіг-Гольштейн (ФРН)

Війна зіштовхнула Україну з викликами безпрецедентного масштабу.
І як ЗСУ тримають фронт на передовій, так і кожен українець гідно тримає свій фронт – продовольчий, енергетичний, промисловий, медичний…
Водночас, ми отримуємо всебічну допомогу цивілізованого світу. Допомогу, без якої нам не втримати агресора-нелюда. Допомогу, яка веде нас до спільної Перемоги!

Одним із таких потужних міжнародних партнерів у сфері гуманітарної медичної допомоги, став для України (і, зокрема, для Хмельниччини) Університетський медичний центр Шлезвіг-Гольштейн (UKSH Universitätsklinikum Schleswig-Holstein) – один з найбільших академічних медичних комплексів в Німеччині, відділення та інститути якого знаходяться в містах Любек і Кіль, на території федеральної землі Шлезвіг-Гольштейн.

Працівники клініки з першого дня війни підтримують Україну. Створений благодійний фонд «UKSH hilft Ukraine».

https://www.uksh.de/ukrainehilfe.html

До підтримки долучились уряд федеральної землі, а також компанії та меценати з регіону Шлезвіг-Гольштейн.

Наприкінці лютого Університетський медичний центр Шлезвіг-Гольштейн надіслав черговий гуманітарний вантаж для лікарень України.

Це вже тринадцята (!) вантажівка від Центру для українських пацієнтів. Сучасне медичне обладнання для діагностики, лікування та реабілітації, розхідні матеріали, лікарські засоби – все це дозволяє українським медикам впевнено і ефективно тримати свій фронт.

Крім того, за час війни у UKSH пролікували більше 2 500 українських пацієнтів та поранених українських військових.

Сьогодні тут, на запрошення німецьких колег, з робочим візитом до Університетського медичного центру Шлезвіг-Гольштейн, перебуває директор КНП «Хмельницький обласний серцево-судинний центр», депутат Хмельницької обласної ради Андрій КЛАНЦА.

Головна мета поїздки – поглиблення міжнародної співпраці в сфері медицини, посильної гуманітарної допомоги та координації спільних зусиль у протистоянні росії.

Але, передусім, це подяка. Шана і щира вдячність Європейським Друзям і колегам. Вдячність від пацієнтів, медичного товариства, подолян, українців за солідарність і підтримку у важкі і вирішальні часи для нашої Держави.

За дорученням Віолети ЛАБАЗЮК, голови Хмельницької обласної ради та депутатського корпусу, Андрій Іванович вручив подяки та відзнаки очільнику Університетського медичного центру, професору Йенсу ШОЛЬЦУ (Prof. Dr. Jens Scholz), голові хірургічного департаменту, професору Тобіасу КЕКУ (Prof. Dr. med. Tobias Keck), старшому лікарю клініки хірургії (Кампус Любек) та нашому давньому другу Григорію ЛАПШИНУ (Hryhoriy Lapshyn).

Щиро дякуємо всім співробітникам Центру!

Щиро дякуємо всім причетним до придбання та доставки в Україну так необхідної зараз медичної та гуманітарної допомоги!

Все буде використано на користь та задля покращення здоров’я українців. Маючи таку підтримку, ми відчуваємо себе частиною великої Європейської родини!

Vielen Dank für eure Solidarität und Hilfe!
Дякуємо за солідарність та підтримку!

Разом ми подолаємо все! 
Слава Україні! Слава цивілізованому світу!