В рамках робочого візиту Хмельниччиною, КНП «Хмельницький обласний серцево-судинний центр» відвідали Віолета ЛАБАЗЮК, голова Хмельницької обласної ради та Валентин СОКОЛЮК, заступник голови Хмельницької обласної ради; а також гості — голови та представники обласних рад сусідніх областей: Григорій НЕДОПАД, голова Волинської обласної ради; Михайло ГОЛОВКО, голова Тернопільської обласної ради та Володимир БОЛЄЩУК, перший заступник голови Тернопільської обласної ради; Микола ГУЙТОР, перший заступник голови Чернівецької обласної ради.
![](https://hossc.org/wp-content/uploads/2022/07/hossc_vizyt_oblrada_1.jpg)
Гості ознайомилась з роботою закладу, особливостями надання кардіологічої та кардіохірургічної допомоги. Поділились досвідом роботи комунальних закладів обласних рад в умовах війни, зокрема – роботою медичних закладів.
![](https://hossc.org/wp-content/uploads/2022/07/hossc_vizyt_oblrada_2.jpg)
![](https://hossc.org/wp-content/uploads/2022/07/hossc_vizyt_oblrada_3.jpg)
Як зазначила Віолета Олександрівна: «Хмельницький обласний серцево-судинний центр – один з найкращих комунальних закладів області, один з найкращих реперфузійних центрів України. Тут європейські стандарти надання медичної допомоги, сучасне обладнання, а головне – висококваліфіковані фахівці під керівництвом кардіохірурга, депутата обласної ради Андрія КЛАНЦИ, які щодня рятують життя наших людей».
![](https://hossc.org/wp-content/uploads/2022/07/hossc_vizyt_oblrada_4.jpg)
![](https://hossc.org/wp-content/uploads/2022/07/hossc_vizyt_oblrada_5.jpg)
У ході візиту було обговорено можливості співпраці та розвитку партнерства з реалізації спільних проєктів та участі в міжнародних програмах.
💙💛 Перемога – це праця кожного з нас.
🇺🇦 З вірою в Збройні сили України. Разом ми подолаємо все!