Вкотре з робочим візитом у місті енергетиків директор КНП «ХОССЦ» Андрій КЛАНЦА, заступники директора з медичної та господарської частин Тетяна ПОЛОНЧУК та Віктор ЧАПАЙДА.
![](https://hossc.org/wp-content/uploads/2023/09/hossc_netishyn_pered_vidkr_01-1024x596.jpg)
Спільно з директором КНП НМР “Спеціалізована медико-санітарна частина міста Нетішина” Василем ПОСЛОВСЬКИМ готують до відкриття на базі закладу відділення інвазивної кардіології та інтервенційної радіології №3 КНП «Хмельницький обласний серцево-судинний центр».
Наразі тривають останні приготування, завершуються ремонтні роботи, облаштування, встановлення меблів, обладнання…
Відкриття зовсім скоро! Слідкуйте за анонсами.
![](https://hossc.org/wp-content/uploads/2023/09/hossc_netishyn_pered_vidkr_02-1024x598.jpg)
![](https://hossc.org/wp-content/uploads/2023/09/hossc_netishyn_pered_vidkr_03-1024x597.jpg)
![](https://hossc.org/wp-content/uploads/2023/09/hossc_netishyn_pered_vidkr_04-1024x597.jpg)
![](https://hossc.org/wp-content/uploads/2023/09/hossc_netishyn_pered_vidkr_06-1-1024x597.jpg)
Цікава новина? Поділіться з друзями у фейсбук та підпишіться на нас в Youtube