Спільно з колегами проводять консультативний прийом мешканців регіону, перевіряють роботу раніше імплантованих кардіостимуляторів, виконують діагностичні та лікувальні малоінвазивні оперативні втручання в умовах катетеризаційної лабораторії.
![](https://hossc.org/wp-content/uploads/2023/12/hossc_netishyn_2023_11_30-1024x611.jpg)
Довідково: відділення інвазивної кардіології та інтервенційної радіології №3 КНП «Хмельницький обласний серцево-судинний центр» працює на базі КНП «Спеціалізована медико-санітарна частина м.Нетішин» (вул.Лісова, 1). Тел.: (0382) 61-85-36.
Цікава новина? Поділіться з друзями у фейсбук та підпишіться на нас в Youtube