Сьогодні, спільно з колегами відділення інвазивної кардіології та інтервенційної радіології №3, працювали хмельницькі фахівці: серцево-судинний хірург, директор КНП «ХОССЦ» Андрій КЛАНЦА, заступник директора з господарської частини Віктор ЧАПАЙДА, завідувач відділення ультразвукової діагностики Оксана ЯЦИНА, серцево-судинний хірург Андрій ШИМКІВ, старша операційна м/с Тетяна ХМЕЛЬ.
![](https://hossc.org/wp-content/uploads/2023/10/hossc_netishyn_2023_10_13__1-1024x785.jpg)
Разом з кардіологами Андрієм БАЖАНОМ, Олександром КРУТЕНЧУКОМ, Владиславом ШУРГАЄМ прийняли та проконсультували понад 70 мешканців регіону.
Було проведено більше 10 ультразвукових досліджень серця та, в умовах катетеризаційної лабораторії, виконано 7 коронарографій (одна в комбінації з шунтографією та 2 в комбінації з церебральною ангіографією).
![](https://hossc.org/wp-content/uploads/2023/10/hossc_netishyn_2023_10_13__2-1024x755.jpg)
![](https://hossc.org/wp-content/uploads/2023/10/hossc_netishyn_2023_10_13__3-1024x755.jpg)
![](https://hossc.org/wp-content/uploads/2023/10/hossc_netishyn_2023_10_13__4-1024x755.jpg)
Більше про відділення ІКІР №3 у м.Нетішин тут.