Урочисте зібрання з нагоди Дня медичних працівників відбулося нещодавно у конференц-залі КНП «Хмельницька обласна лікарня».
![](https://hossc.org/wp-content/uploads/2023/07/hossc_denmed2023_01-1024x619.jpg)
Медиків краю вітали перший заступник голови Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій ТЮРІН, голова Хмельницької обласної ради Віолета ЛАБАЗЮК, директор Департаменту охорони здоров’я Олександр ЗАВРОЦЬКИЙ, представники громадськості, духовенства.
![](https://hossc.org/wp-content/uploads/2023/07/hossc_denmed2023_02-1024x618.jpg)
![](https://hossc.org/wp-content/uploads/2023/07/hossc_denmed2023_03-1024x618.jpg)
Лунали найщиріші слова вдячності та поваги всім медичним працівникам, які сьогодні продовжують гідно виконувати свою роботу, рятуючи найцінніше – здоров’я і життя людей. Було відзначено кращих представників галузі, в т.ч. і співробітників КНП «ХОССЦ».
![](https://hossc.org/wp-content/uploads/2023/07/hossc_denmed2023_07-1024x865.jpg)
Так, Почесною грамотою Хмельницької обласної військової адміністрації «за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у надання медичної допомоги населенню області» нагороджено завідувача відділення анестезіології, інтенсивної терапії та інтервенційної радіології з блоком катетеризаційних лабораторій Юрія ГОРДЄЄВА.
Подяку Хмельницької обласної ради «за належну організацію роботи, активну громадянську позицію, самовіддану працю, високий професіоналізм, чуйність, милосердя» отримав лікар-анестезіолог відділення анестезіології, інтенсивної терапії та інтервенційної радіології з блоком катетеризаційних лабораторій Вадим КОРЖАН.
Почесною грамотою Департаменту охорони здоров’я Хмельницької ОВА «за сумлінну плідну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток галузі охорони здоров’я, активну громадянську позицію» було нагороджено лікаря-кардіолога інтервенційного відділення інвазивної кардіології та інтервенційної радіології №1 Михайла ГЛАДІЯ.
Щиро вітаємо колег та бажаємо подальших здобутків!