Вже вдруге цього року співробітники відділення відвідали Кам’янець-Подільськіу міську станцію переливання крові, здавши кров для потреб медичних закладів міста – для допомоги мешканцям краю, які цього потребують.
Медичні працівники, як ніхто інший, знають, що кров має термін придатності, тобто її запас необхідно регулярно поповнювати і потреба в донорах – постійна.
Долучайтесь!
![](https://hossc.org/wp-content/uploads/2021/08/hossc_k-p_donor2.jpg)
Цікава новина? Поділіться з друзями у фейсбук та підпишіться на нас в Youtube