У 2022 році стаціонарно проліковано 3 525 пацієнтів

Розвиток хронічних, неінфекційних серцево-судинних захворювань безпосередньо пов’язаний зі способом життя людини: нездорове харчування, недостатня фізична активність, паління, вживання алкоголю, ожиріння, підвищений рівень холестерину, часті стресові стани – це ті взаємопов’язані фактори, які підвищують дію один одного та виявляють сумарний ризик.

Основою, базисом допомоги при захворюваннях серцево-судинної системи є стаціонарна медикаментозна терапія.

У стаціонарному кардіологічному відділенні КНП «ХОССЦ» проводять комплексну діагностику та високоспеціалізоване лікування хвороб серця і судин, набутих вад серця, порушень ритму та провідності, тощо. Детальніше за посиланням.

Відділення інвазивної кардіології та інтервенційної радіології забезпечує ранню стаціонарну реабілітацію пацієнтів після перенесеного гострого коронарного синдрому та малоінвазивних ендоваскулярних втручань.

Широкий спектр медичних послуг, обстежень і лікування в умовах стаціонару, післяопераційну терапію надають у відділенні кардіохірургії.

У 2022 році у закладі стаціонарно проліковано 3 525 пацієнтів (у 2021 році – 3 085; у 2020 – 2 396). В т.ч. пацієнтів з гострим інфарктом міокарда – 1 040 (у 2021 році – 858; у 2020 – 523).

Бережіть себе і близьких. Пам’ятайте, що багатьом хворобам серцево-судинної системи можна запобігти, якщо обрати здоровий і активний спосіб життя, а також регулярно відвідувати сімейного лікаря та кардіолога з профілактичними візитами.