м.Нетішин. Минулого четверга, разом з колегами відділення інвазивної кардіології та інтервенційної радіології №3, працювали хмельницькі фахівці: інтервенційний кардіолог Михайло ГЛАДІЙ, лікар-стажист з кардіології Анна СМІРНОВА, лікар-інтерн Валерія ВЕЛИЧКО.
![](https://hossc.org/wp-content/uploads/2023/11/hossc_netishyn_2023_11__1-691x1024.jpg)
![](https://hossc.org/wp-content/uploads/2023/11/hossc_netishyn_2023_11__3-691x1024.jpg)
Спільно прийняли та проконсультували понад 50 мешканців регіону. В умовах катетеризаційної лабораторії виконали 6 коронарографій (одна в комбінації з церебральною ангіографією).
Довідково: відділення інвазивної кардіології та інтервенційної радіології №3 КНП «ХОССЦ» працює на базі КНП «Спеціалізована медико-санітарна частина м.Нетішин» (вул.Лісова, 1). Тел. для довідок: (0382) 61-85-36.
![](https://hossc.org/wp-content/uploads/2023/11/hossc_netishyn_2023_11__2-1024x704.jpg)
Цікава новина? Поділіться з друзями у фейсбук та підпишіться на нас в Youtube