UKSH підтримує Україну

Німеччина, м.Любек, Університетський медичний центр Шлезвіг-Гольштейн (UKSH Universitätsklinikum Schleswig-Holstein), інформаційний стенд «UKSH підтримує Україну».

На фото – очільник Університетського медичного центру, професор Йенс ШОЛЬЦ (Prof. Dr. Jens Scholz) та директор КНП «ХОССЦ», депутат обласної ради Андрій КЛАНЦА тримають прапор Хмельницької області. Світлина зроблена кілька місяців тому під час робочого візиту до UKSH, в рамках якого за дорученням Віолети ЛАБАЗЮК, голови Хмельницької обласної ради та депутатського корпусу, Андрій Іванович вручив подяки та висловив щиру вдячність Європейським Друзям і колегам за солідарність і допомогу у протистоянні російському агресору.

UKSH Universitätsklinikum Schleswig-Holstein став для України (і, зокрема, для Хмельниччини) одним із найбільших міжнародних партнерів у сфері гуманітарної медичної допомоги. Працівники клініки з першого дня війни підтримують Україну. Створений благодійний фонд «UKSH hilft Ukraine».

https://www.uksh.de/ukrainehilfe.html

До підтримки долучились уряд федеральної землі, а також компанії та меценати з регіону.

Кілька днів тому Університетський медичний центр Шлезвіг-Гольштейн надіслав черговий гуманітарний вантаж для лікарень України.

Це вже дев’ятнадцята (!) вантажівка від Центру для українських пацієнтів. Сучасне медичне обладнання для діагностики, лікування та реабілітації, розхідні матеріали, лікарські засоби – все це дозволяє медикам впевнено і ефективно тримати свій фронт.

Крім того, за час війни у UKSH пролікували більше 3 500 українських пацієнтів та поранених українських військових.

Завдячуючи Вам, ми відчуваємо себе частиною великої Європейської родини!

Vielen Dank für eure Solidarität und Hilfe! Дякуємо за солідарність та підтримку!