В КНП «ХОССЦ» запроваджено електронні листки непрацездатності

У нашому закладі відбувся важливий етап цифрової трансформації в системі охорони здоров’я – запровадження електронних медичних висновків про тимчасову непрацездатність – черговий етап у побудові системи ефективного електронного документообігу.

Медична інформаційна система, яку використовує КНП «ХОССЦ», успішно пройшла тестування функціоналу електронних медичних висновків про тимчасову непрацездатність і перші лікарняні листки вже оформлено.

Відбувається це наступним чином:

  1. Лікар, який відкриває лікарняний лист, робить це в електронній системі і підписує його своїм ЕЦП (цифровим підписом).
  2. Далі, згідно реєстру, Пенсійний Фонд відкриває лікарняний лист.
  3. Також інформація передається роботодавцю та застрахованій особі, які можуть ознайомитися з нею в особистому кабінеті на сайті ПФУ.

Таким чином, процес підтвердження тимчасової непрацездатності автоматизується і стає прозорішим та зручнішим для пацієнтів, роботодавців, медиків та соцпрацівників.

Варто зазначити, що після 1 вересня 2021 року створення медичних висновків про тимчасову непрацездатність, як основи для електронного листка непрацездатності,  буде обов’язковим для усіх медичних закладів, у яких є ліцензія на медичну практику.