В рамках переходу на електронні листки непрацездатності, відбулась робоча зустріч з представниками Пенсійного фонду України

Заступники директора КНП «Хмельницький обласний серцево-судинний центр» з медичних питань Тетяна ПОЛОНЧУК та з економічних питань Сергій БОМОК спільно з начальником управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області Віталієм ГЛУХОВИМ та головним спеціалістом відділу методології та контролю за використанням даних інформаційних систем та реєстрів Юлією МОЛЧАНЮК відпрацювали всі етапи впровадження, ведення Електронного реєстру листків непрацездатності та надання інформації з нього. 

Адже, згідно з чинними законодавством Електронний реєстр листків непрацездатності формує та веде Пенсійний фонд України на підставі медичних висновків про тимчасову непрацездатність, що надходять від закладів охорони здоров’я.

В особистому кабінеті на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України  роботодавець має доступ до інформації щодо електронних листків непрацездатності по співробітниках, які працюють за основним місцем роботи, зокрема, номер лікарняного, дата його відкриття та закриття. Роботодавець автоматично отримує необхідну інформацію для нарахування коштів (зокрема, щодо тривалості страхового стажу працівників), формує заяву-розрахунок та здійснює виплату.

Помилки або відсутність даних – причини, за якими неможливо буде отримати е-лист про непрацездатність, тому в Пенсійному фонді просять перевірити інформацію в реєстрі застрахованих осіб фонду.