Співробітників КНП «ХОССЦ» привітали голова Хмельницької обласної ради Віолета ЛАБАЗЮК, адміністрація та директор закладу Андрій КЛАНЦА.
«Наш серцево-судинний центр входить в десятку кращих кардіоцентрів України», – зазначила Віолета Олександрівна, – «Ви, незважаючи на всі випробування, гідно виконуєте свою роботу. А головне – ви зберігаєте, ви рятуєте людські життя. Тож, бажаю вам плідної роботи під мирним небом, наснаги, благополуччя і злагоди в родинах!»
![](https://hossc.org/wp-content/uploads/2022/06/01-vydeo_gramoty_kvyty-1024x575.jpg)
![](https://hossc.org/wp-content/uploads/2022/06/02-vydeo_labazyuk_klancza_1-1024x576.jpg)
![](https://hossc.org/wp-content/uploads/2022/06/03-vydeo_labazyuk_klancza_3-1024x576.jpg)
Грамоти Хмельницької обласної ради отримали: Оксана ЯЦИНА, завідувач відділення ультразвукової діагностики; Валентина МЕЛЬНИК, сестра медична старша; Лілія ВЛАСОВА, дієтсестра; Оксана ПРИЙМАК, сестра медична.
![](https://hossc.org/wp-content/uploads/2022/06/06-vydeo_labazyuk_melnyk-1024x579.jpg)
![](https://hossc.org/wp-content/uploads/2022/06/07-vydeo_labazyuk_yaczyna-1024x571.jpg)
![](https://hossc.org/wp-content/uploads/2022/06/09-vydeo_labazyuk_klancza_2-1024x576.jpg)
Привітання та відзнаки фахівцям до професійного свята передав голова Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій ГАМАЛІЙ.
Грамоти Хмельницької обласної державної адміністрації отримали: Лариса МАЗУР,лікар-кардіолог; Лариса ПРОКОПОВА, сестра медична маніпуляційна; Олександр РАРОВ, лікар-анесезіолог; Марина ШКВАРОВСЬКА, сестра медична старша.
![](https://hossc.org/wp-content/uploads/2022/06/10-vydeo_klancza_mazur-1024x564.jpg)
![](https://hossc.org/wp-content/uploads/2022/06/11-vydeo_klancza_rarov-1024x574.jpg)
![](https://hossc.org/wp-content/uploads/2022/06/12-vydeo_klancza_shkvarovska-1024x573.jpg)
Грамоти Департаменту охорони здоров’я ХОДА отримали: Тетяна ГАБІНЕТ, лікар-кардіолог; Вікторія ПАНЬКОВА, сестра медична.
За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість справі, чуйність та милосердя, та з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника – вручені відзнаки від адміністрації КНП «Хмельницький обласний серцево-судинний центр» та профспілкового комітету.
![](https://hossc.org/wp-content/uploads/2022/06/04-vydeo_kolektyv_1-1024x570.jpg)
![](https://hossc.org/wp-content/uploads/2022/06/08-vydeo_kolektyv_3-1024x574.jpg)
![](https://hossc.org/wp-content/uploads/2022/06/13-vydeo_klancza_profkom-1024x574.jpg)
Як зазначив директор КНП «ХОССЦ» Андрій КЛАНЦА: «Я особисто пишаюсь всім колективом, кожен із вас заслуговує на подяку. Ви щодня лікуєте і рятуєте людей, працюючи на результат. Завдячуючи вам, завдячуючи підтримці обласної ради – ми цей результат маємо. Дай Бог, щоб ми працювали під мирним небом і наша робота вдавалася нам якнайкраще. Бажаю всім здоров’я і усього найкращого! Слава Україні!»
Перемога – це праця кожного з нас.
З вірою в Збройні сили України. Разом ми подолаємо все!